Armak Makineye Hoş Geldiniz...

Shopping Cart

Cart Product

Brother Hoddies in Grey

$38.50 $40.00
Cart Product

Basic Jogging Shorts

$14.50 $18.00
Cart Product

Enjoy The Rest T-Shirt

$20.00 $21.00
Subtotal 220$

2001 senesinde İstanbul İkitelli bölgesinde faaliyete başlayan Armak Makine Kuruluş aşamasında önüne hedef olarak, müşterilerimizin jeneratör ihtiyaçlarının ve hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinin karşılanması olarak koymuş ve bu amaçla Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışmaya başlamıştır.


İlk günden itibaren jeneratörün sadece elektrik ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün olmadığını benimsemiş faaliyetlerinde komple bir çözüm ortağı mantığıyla hareket etmiştir. Sadece satış değil, satış sonrası anlamında da altyapı yatırımları da yapmış olan Armak Makine güçlü yedek parça stoku ve mobil ekipleriyle birlikte müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Armak Makine gelişen piyasa şartları ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda 2005 yılından itibaren, yurtdışından özellikle Uzakdoğu’dan dizel motor ve alternatör ithalatına başlamıştır.

Bu dönemde Türkiye’ye Ricardo dizel motoru ilk olarak getiren firma olup Böylelikle Türkiye’deki jeneratör pazarında son kullanıcıya en uygun fiyatları sunabilmeyi başarmıştır...

2005 yılında başladığı jeneratör imalatına her geçen yıl büyüyerek, müşterilerinin istekleri doğrultusunda Ricardo motorun yanına Perkins ve Cummins motorları da ekleyerek devam etmektedir.

Türkiye’deki jeneratör ihtiyacının önemli bir bölümünü oluşturan, portatif jeneratör grubunda da yine İtalya’dan ithal ettiği Saccardo alternatör kullanarak orijinal Honda motorlu ve orijinal Amerikan B&S Vanguard motorlu portatif jeneratör imalatına da devam etmektedir.

2010 yılından itibaren Avcılardaki tesislerinde faaliyetlerine devam etmekte olan Armak Makine son yıllarda ihracat alanındaki çalışmalarına da ağırlık vererek Irak, Etiyopya, Azerbaycan, Ukrayna ve Kıbrıs gibi önemli pazarlarda faaliyetini sürdürmektedir. Armak Makine İlk günden beri aynı heyecan ve istekle müşterilerinin jeneratör konusunda ki tüm ihtiyaçlarını en hızlı, en doğru ve en ekonomik şekilde belirlemeyi ve onlara en uygun çözümü sunmaya devam etmektedir Satış sonrasında müşterilerine göstermiş olduğu özen ve ekonomik çözümler Armak Makine’nin en büyük referansı ve gurur tablosudur…

Thumb